ZÁVĚREČNÁ EXHIBICE 3.2.2019

TAS  -  VÝBĚR LIGY  10:9 (5:3) po prodloužení

Paul Miroslav 3+0, Dítě Marek 2+2, Knötig Tomáš 1+2, Dvořák Václav 1+1, Štajner Tomáš 1+0, Moravec Milan 1+0, Stejskal Michal 1+0  -  Šuba Petr 3+0, Krutý Peter 2+2, Kirschner Petr 2+1, Procházka Martin 1+0, Landšperský Jan 1+0, Švarc Roman 0+2, Stehlík Aleš 0+1

ŽK: Štajner Tomáš – Šebela Tomáš

 

                        TAS vítěz ročníku 2018/19

TAS VÍTĚZ ROČNÍKU 2017/18

 

NEDĚLE 4.2.2018 18h.

TAS - VÝBĚR LIGY 6:12 (2:5)

Sestava TAS:

František Havlík – Václav Dvořák 3+0, Marek Dítě 2+0, Miroslav Paul 1+2, Tomáš Knötig 0+1, Michal Bělák, Martin Pospíšil, Libor Palička, Jaroslav Fukal, Zdeněk Mička

 

Sestava Výběru:

Jan Gábor, Tomáš Šebela – Libor Jílek 3+1, Roman Švarc 3+0, Petr Čermák 2+2, Jakub Kříž 2+1, Tomáš Lukáš 1+2, Marcel Blahoudek 1+2, Rudolf Kubošný 0+1, Oldřich Helebrant

 

VÍTĚZ 2016/2017 TANGO

ZÁVĚREČNÁ EXHIBICE 12.2.2017

TANGO  -  Výběr ligy  3:12 (2:3)

Petr Šuba 2+0, Lukáš Tomáš 1+1, Lukáš Hrazdílek 0+1  -  Miroslav Paul 3+0, Petr Németh 2+2, Tibor Ostrý 2+1, Petr Čermák 2+0, Petr Rolník 1+1, Jakub Kříž 1+1, Michal Stejskal 1+0, Martin Svatoš 0+2, Marek Dítě 0+2

video


Vítěz ročníku  2015-16  TRUE AGENCY SECURITY


TRUE AGENCY SECURITY – VÝBĚR LIGY 2:9 (1:3)
Bělák Michal 1+0, Štajner Tomáš 1+0, Dvořák Václav 0+1, Palička Libor0+1 – Svatoš Martin 2+1, Čermák Petr 2+0, Procházka Martin 2+0, Syrový Roman 1+3, Šuba Petr 1+1, Kalina Lukáš 1+0, Švarc Roman 0+3, Gábor Jan 0+1
 


Neděle 31.1. 19h. závěrečná exhibice

TAS - Výběr ligy, vyhlášení výsledků

 

Sestava Výběru ligy:

Jan Gábor (TANGO), Jakub Veleba (IZOLACE)
Roman Švarc (TANGO), Petr Čermák (IZOLACE), Petr Šuba (TANGO), Lukáš Kalina (KAMIKAZE), Tibor Ostrý (FAN CLUB), Martin Procházka (KAMIKAZE), Oldřich Helebrant (FAN CLUB), Roman Syrový (IZOLACE), Martin Svatoš (FAN CLUB), Filip Kropáček (YOUNG BOYS).
 

 

TAS vítěz ročníku 2014-15

ZÁVĚREČNÁ EXHIBICE

TRUE AGENCY SECURITY – VÝBĚR LIGY                9:8 (4:5)

Dítě Marek 3+0, Palička Libor 2+1, Štajner Tomáš 2+0, Mička Zdeněk 1+1, Dvořák Václav 1+0, Paul Miroslav 0+1 – Helebrant Oldřich 2+0, Šuba Petr 1+2, Švarc Roman 1+1, Svatoš Martin 1+1, Stehlík Aleš 1+1, Lukáš Tomáš 1+0, Ostrý Tibor 1+0, Čermák Petr 0+1

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY - vítěz 2013-14